bootstrap slider

Sala bankietowa

Zapraszamy na organizowane przez nas imprezy, które mają wyjątkową oprawę, bardzo dbamy o wystrój sali stosowny do danej imprezy, gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę
Co roku w życiu Państwa zdarzają się okazję do wspólnego ucztowania. Są to mniejsze i większe okazje. Każde spotkanie w gronie rodzinnym, przyjaciół czy współpracowników zorganizowane przez Nas pozostanie w pamięci ucztujących gości. Chcąc jednak w pełni uczestniczyć w tych imprezach okolicznościowych zachęcamy aby trud ich przygotowań powierzyć osobom, które z przyjemnością i odpowiedzialnością przejmą od Państwa wszystkie zadania. Nasze podejście jest indywidualne dla każdego klienta, służymy pomocą i radą.

Mobirise

W naszym Pensjonacie Pod Pieprzówkami organizujemy imprezy okolicznościowe – urodziny, jubileusze, chrzciny, komunie, wesela, stypy etc.
Oczywistą zaletą urządzania imprez okolicznościowych w lokalu jest komfort psychiczny i świadomość, że zespół profesjonalistów od początku do końca imprezy czuwa i aktywnie dba o niezakłócony jej przebieg. Zapewniamy wyśmienitą kuchnię. Możecie być zatem Państwo pewni, że potrawy trafią na stoły gorące oraz pięknie podane, obsługa zaoferuje niezbędną pomoc, a goście wyjdą zadowoleni i z pewnością chętnie do nas powrócą. Podczas trwania imprez Pensjonat jest otwarty dla Państwa gości, którzy mogą  spacerować na świeżym powietrzu, korzystając z uroków tutejszego miejsca i pięknych widoków Gór Pieprzowych.
Tuż obok Pensjonatu znajduje się plac zabaw dla dzieci.
Można skorzystać z gotowych propozycji menu, ułożonych przez naszego Szefa Kuchni. Priorytetem jest dla nas nowoczesna pełnowartościowa usługa w przystępnej cenie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani organizacją imprezy zachęcamy do kontaktu z nami.

Adres

Zalesie Gorzyckie 6                     
39-432 Gorzyce

Kontakt

e-mail: rezerwacja@podpieprzowkami.pl
tel.: 509 310 097
tel.: 15 836 12 36